Hakkımızda
image

Hakkımızda

Yaşar Vinç, alanında uzman kadrosu ve geniş araç parkuru ile 80'li yıllardan bu yana başlıca Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova, Bilecik, Zonguldak ve Karabük ve çevre illerinde hizmet vermektedir. Kuruluş yıllarında kurtarıcılık ve araç yedek parça sektöründe yer alan firmamız 1993 yılından bu yana tamamen vinç işletmeciliği sektörüne yönelmiş ve alanında piyasayı domine etmeye başlamıştır. Bölgenin iş hacminin yüksek oranına hizmet eden Yaşar Vinç; vinç, forklift, platform ve jeneratör kiralama hizmetlerinin yanında, nakliye ve imalat hidrolik bakım alanlarında da ihtiyacınız olan her an yanınızda yer almaktadır. Profesyonel hizmet anlayışı, geniş makine parkurumuz ile ihtiyacınız olan her an kusursuz hizmet almak için bize başvurabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana profesyonel hizmet anlayışı içinde hareket eden Yaşar Vinç, alanında ihtiyaca yönelik hizmeti tahlil etmedeki başarısı sayesinde sektöründe lider konuma gelmiştir. İş ahlakı ve disiplinini her şeyin önüne koyan Yaşar Vinç, teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak, iş güvenliğini önceleyerek, müşteri haklarını gözetme ilkesinden ödün vermeden işin zamanında ve eksiksiz olarak tamamlanmasını misyon edinmiştir.

Teknolojinin ışığında, günün gelişen gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, ulusal ve uluslararası kalite belgelerimizle tescillenmiş olan bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu çerçevede daha geniş kitlelere ulaştırmak ve iş alanımız ile iş çeşitliliğimizi her geçen gün geliştirmeyi vizyon ediniyoruz.