Mobil Sepetli Platform

Mobil Sepetli Platform

Mobil sepetli platform, iş güvenliği açısından işçilerin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan ve araç üzerinde yer alan vinçtir. İnşaat başta olmak üzere birçok farklı sektörde kullanılır. Ulaşılması zor olan binalarda işlerin kolay ve güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlayan platformdur. Yaşar Vinç, müşterilerine günlük, haftalık ve aylık olmak üzere operatörlü veya operatörüz şekilde mobil sepetli platform kiralama hizmeti sunar. Müşterilerine 7/24 hizmet sunan Yaşar Vinç müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket eder. Mobil sepetli platform, çalışma yüksekliği, platform yüksekliği ve yatay erişim mesafesi ile kullanıcılarına teknik alanda avantaj sunar.

Mobil sepetli platform, çalıştığı yerin çevresine zarar vermeyen, diğer modellere göre yolları bozmayan ve iki kişilik ekiple rahat bir şekilde çalışan bir vinç türüdür. Mobil sepetli platform, sahip olduğu kullanışlı sepet ölçüleri, sepet kapasitesi ve kumanda sistemi kontrolü ile kullanıcıların güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Yaşar Vinç, mobil sepetli platform alanında verdiği hizmet ile müşterilerinin yükleme ve boşaltma işlemleri, reklam tabelalarının montaj işlemi, LED ekran montajı, çok katlı yapılarda klima ve uydu montaj işleri, elektrik trafosu ve pano montajı vb. işlerinin sorusuz bir şekilde görülmesini sağlar. Yaşar Vinç, Sakarya başta olmak üzere Düzce, Bolu, Zonguldak, Karabük Yalova ve Bilecik şehirlerinde müşteri memnuniyeti esaslı hizmet verir.

Mobil sepetli platform kiralanırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Hizmet alınan firmanın güvenilir olması şarttır. Kurumsal firmalardan vinç kiralama işleminin yapılması güvenilirdir. Kiralanan vinçlerin bakımlarının periyodik aralıklarla yapıldığından emin olunması gerekir. Yaşar Vinç yılların deneyiminden aldığı güç ve kurumsal yapısıyla mobil sepetli platform kiralama hizmetini kullanıcılarına verir. Kullanıcılarının özellikle yüksek binalardaki işlemlerinin kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi için çalışır. Yaşar Vinç hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.